Seznamka PC Hry Big Brother Hudba CD prodej Filmy v kinech Světlomety Inzerce Mobilni telefonyOficiální stránkybride czech mail orderInternational Datingczech girls

DEMO HRY .com


SEŘADIT : název | kategorie | čas        FILTR :
vpřed >>

18 Wheels of Steel : Convoy - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Simulátor

Další díl v řadě kamionových simulací s titulkem "18 Wheels of Steel", jež vám nabízí možnost stát se řidičem široké nabídky krásných trucků. Můžete přitom jezdit pro různé společnosti, nebo se stát sám sobě šéfem a rozjet vlastní dopravní společnost.
 • Přes 40 různých měst.
 • Nekonečné míle dálnic a silnic v detailně zpracované krajině.
 • Více jak 30 kamionů.
 • Širší nabídka možných nákladů než u předchozích dílů v sérii 18 Wheels of Steel.
 • Nové audiovizuální efekty.
 • Možnost jezdit v dlouhých konvojích a další příjemné prvky.
18 Wheels of Steel : Haulin - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Závody

Další pokračování simulátoru od českých tvůrců, ve kterém se coby řidič kamionu proháníte po pobřežích Ameriky. Těšit se můžete na nové prostředí, kamiony i některé technické zlepšení.
 • 40+ měst od pobřeží USA až k pobřeží Kandy.
 • 35+ různých přívěsů.
 • 45+ druhů zboží (mobilní dům, palivo, ocel, atp.).
 • Vylepšený provoz na silnici na ještě reálnější.
 • Nové postřiky kamionů.
 • Nové vnitřky kamionů.
Act of War : Direct Action - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 - Strategie

Act of War je realtimeová strategie s vymyšleným příběhem mezinárodního podvodu a geopolitického válečného konfliktu. Tento napínavý příběh napsal autor bestselerů Dale Brown. V roli velitele protiteroristických sil budete bránit města proti několika teroristickým jednotkám.
 • Děsivý příběh vytvořený ve spolupráci s autorem bestselerů Dalem Brownem a vojenskými experty.
 • Velmi detailní a realistický pohled na města zničená válkou (San Francisco, Washington DC, Londýn a Moskva). Váš úspěch částečně závisí na schopnosti odsunu zraněných vojáků a braní zajatců.
 • Ve hře je detailně zobrazená současná a experimentální vojenská technologie.
 • Plně ve 3D
 • Detailní animace postav
 • Rozsáhlý multiplayer až pro 8 hráčů
Act of War GOLD - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Strategie

Act of War: Direct War Realtimeová strategie s vymyšleným příběhem mezinárodního podvodu a geopolitického válečného konfliktu. Tento napínavý příběh napsal autor bestselerů Dale Brown. V roli velitele protiteroristických sil budete bránit města proti několika teroristickým jednotkám. Hlavní rysy: - Děsivý příběh vytvořený ve spolupráci s autorem bestselerů Dalem Brownem a vojenskými experty. - Velmi detailní a realistický pohled na města zničená válkou (San Francisco, Washington DC, Londýn a Moskva). - Váš úspěch částečně závisí na schopnosti odsunu zraněných vojáků a braní zajatců. - Ve hře je detailně zobrazená současná a experimentální vojenská technologie. - Plně ve 3D. - Detailní animace postav. - Rozsáhlý multiplayer až pro 8 hráčů. Act of War: High Treason (Datadisk) Datadisk pro povedenou moderní vojenskou RTS Act of War, jehož největším přínosem je boj na vodě, kvůli němuž tvůrci...
Against Rome - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 - Strategie

Evropa mezi roky 200-450 našeho letopočtu (Stěhování národů) v tomto časovém období se odehrává hra Against Rome. Římané již ovládly část Evropy a jejich vojska neustále postupují. Vy si zahrajete za "barbarské národy" a budete bránit svoje území. Začnete v malé Germánské vesnici, těžit zlato a další suroviny, z kterých budete moci budovat opevnění a vyrábět zbraně. Jen pomocí uvážených kroků máte šanci ubránit se Římanům a odkázat je do patřčných mezí.
 • Můžete hrát za 3 "barbarské národy". Každý národ má 10 různých jednotek a 15 staveb. Každý národ má také vlastní speciální schopnosti, vojenské formace.
 • V historických misích můžete hrát i za Římany.
 • 48 scénárií : 4 výukové, 5 nekončících pro jednoho hráče, 5 budovatelských pro více hráčů, 5 deathmatch scénárií pro více hráčů, 5 historických bitev, 24 scénárií v hlavní kampaňi.
 • Všechny mise pro více hráčů lze hrát až v 8mi hráčích
Age of Empires 3 : The War Chiefs - datadisk - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 - Strategie

Datadisk, který majitelům původní hry nabízí novou singleplayer kampaň, nové jednotky, nové mapy, stejně tak nové herní prvky, vylepšení a nový obsah týkající se všech evropských civilizací z původní hry. Vylepšení týkající se domovského města a samozřejmě i nové hratelné civilizace včetně tří indiánských kmenů (např. Irokézové, Siouxové).
 • Nová singleplayer kampaň.
 • Původní americké obyvatelstvo.
 • Nové jednotky (špion/vrah, WarChief).
 • Drobné vylepšení u všech civilizací.
Age of Empires I - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Strategie

Age of Empires Age of Empires je opravdu výpravná, real-time strategická hra umožňující znovu zažít 10000 let lidské historie. Hráči mají možnost ovlivnit evoluci od vesničky z doby kamenné. S minimálními zdroji se musí snažit rozvinout svou vesničku v mohutnou říši. Musí si včas vybrat vhodnou cestu (z mnoha možných), jak tuto hru vyhrát. Výsledek může být například celosvětová dominance poražením a rozprášením nepřátelských civilizací a říší, nebo průzkum neznámého světa a ekonomické vítězství pomocí nahromaděného bohatství z obchodu, válek nebo využití přírodních zdrojů. Age of Empires II: The Age of Kings (Věk říší II: Věk králů) je pokračování navazující na úspěšnou a cenami ověnčenou strategickou hru Age of Empires. Druhý díl pokrývá tisíciletí od pádu Říma po konec vrcholného středověku, skrze nějž hráč vede jednu ze třinácti mocných civilizací. Hra si udržuje šíři záběru Age of Empires, současně ji však rozšiřuje o řadu nových vlastností...
AGON - The Mysterious Codex - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Adventura

Klasická first-person point and click adventura (ve stylu atlantis), která se od konkurenčních titulů liší tím, že sestává ze 12ti samostatných a postupně vydávaných epizod. Každá z těchto epizod je v podstatě samostatných produktem. Přesto však všechny epizody spojují jisté prvky jako je například hlavní hrdina, kterým je profesor britského muzea Samuel Hunt, jež má neobvyklou zálibu v deskových hrách starobylých kultur. Každá z epizod se odehrává v jiném prostředí a jako červená nit se všemi epizodami táhne koncept deskových her, jež mají co dočinění s historií daného místa a kulturou jeho původních obyvatel. V této edici najdete první 3 kapitoly hry s názvy: Epizida 1: The London Scene Epizida 2: Adventures in Lapland Epizida 3: Pirates of Madagascar
American Civil War - Take Command : Second Manassas - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 - Strategie

3D realtimová strategie z období Americké občanské války, ve které se můžete těšit na 48 scénářů zachycujících tři nejdůležitější bitvy daného tažení na 8mi gigantických mapách, jež vznikali na základě materiálů z Kongresové knihovny. Na výběr budete mít hned ze tří různých módů: historického, volné hry a hry na zvlášť vytvořených mapách. V prvním vás čeká procházka historií. Druhý vám nechá určitou volnost a díky poslednímu si budete moci sami navrhnout další bitvy a stát se jakýmkoliv z vůdců dané doby.
American Conquest : Protiúder - Demo hry ke stažení zdarma - Screenshot : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 - Strategie

Tři století válek pokračují - ještě nelítostnější bitvy zuří napříč americkým kontinentem. Španělé troubí k útoku na poloostrov Yucatan, kde se k odporu hotoví Mayové a Aztékové. Němci soustřeďují veškeré úsilí k nalezení bájného Eldoráda. Indiánské povstání proti Angličanům vedené náčelníkem Pontiacem končí v krvavé lázni. A Rusové udělají cokoliv, aby dobyli Aljašku. American Conquest: Fight Back je samostatně hratelným datadiskem k oblíbené strategické hře, který obsahuje nový bojový mód, 5 nových národů a nové mapy pro single i multiplayer.

vpřed >>


Věstník ChciHry.cz
Zasílat měsíční novinky na můj email :

zasílat / ukončit


seznamka